Vizážistika, líčení

Kdo jsem?

Jmenuji se Vendula a věřím, že každá žena může být krásná. Vše, co se týče ženské krásy je dlouhodobě mým koníčkem – ať už se jedná o make-up, péči o pleť nebo módu.

K mé vysněné práci mi otevřel dvěře rekvalifikační kurz v Make-up Institute Prague.

Odvádím precizní práci, lpím na každém detailu, tak aby výsledný look působil harmonicky a hlavně potěšil klientku.

Pracuji s kosmetikou těch nejlepších světových značek – Bobbi Brown, Esteé Lauder, MAC, YSL, Bourjois, Clinique…

 

Co dělám?

Věnuji se profesionálnímu líčení, které zvýrazní ženskou krásu. Správně provedený make-up skryje nedostatky a podtrhne vaši jedinečnost.

Provádím denní a večerní líčení, ale také líčení pro různé společenské události – svatby, plesy, večírky.

Ráda vám nabídnu proměnu vizáže a poradím, jaké barvy a produkty používat.

Ráda vám také zpříjemním večírek/oslavu nebo svatbu službou Beauty Session.

Dále vám poradím při nakupování oblečení.

 

Jak pracuji?

Nejraději dojíždím k vám domů, kde se cítíte příjemně a uvolněně.

Před líčením nejprve očistím pletˇ, hydratuji a vyberu make-up ideální pro váš typ a tón pokožky, tak abyste vypadala svěže a odpočatě.

Následně nanáším další vrstvy make-upu, aby výsledný look působil svěže a luxusně.

Líčení trvá 40-60 minut.

 

Denní líčení je přirozené a mělo by zvýraznit klientčiny přednosti a zakrýt drobné nedostatky. Líčí je určeno pro denní světlo, proto volím přírodní barvy a jemné odstíny. Základem je perfektní podklad a korekce obličeje, jemná tvářenka, upravené obočí, upravené rty a jemně nalíčené oči.

Večerní líčení je výrazné a velmi záleží na stylu, který klientka preferuje a na druhu akce, kterou klientka navštíví. Barvy se ladí k večernímu outfitu, tak aby celek působil vkusně a luxusně. Základem je perfektní podklad a korekce obličeje, tvářenka, upravené obočí, nalíčené rty a většinou výrazné oči.

 

Beauty Session – pokud plánujete párty, oslavu nebo svatbu a chcete svým pozvaným kamarádkám dopřát zábavu mám pro vás tip v podobě Beauty Session. Přijedu na místo, kde se akce koná a profesionálně nalíčím vaše kamarádky. Beauty Session se neobejde bez poradenství, takže se vaše kamarádky dozví, jak by se měly líčit, jaké barvy používat atd. Jedno líčení trvá zhruba 20 – 30 minut. Výborná je tato služba v případě, že máte domluvenou fotobudku, vaše kamarádky budou nadšené, protože se s profesionálním makeupem rovnou vyfotí a budou tak mít památku. Cena jedné hodiny je 600 Kč plus doprava, pokud akce není v Praze nebo Olomouci.

 

Personal shopping – lámete si hlavu, co vám sluší a nejste schopni se rozhodnout, jaký střih a barva jsou pro vás vhodné? Chtěli byste pomoct při nákupech oblečení? Ať už se chystáte na ples/svatbu nebo potřebujete nakoupit oblečení vhodné do práce, jsem tu pro vás.

Zjistila jsem totiž, že hodně žen neumí nakupovat a domů si donesou pak věci, které jim leží ve skříni a neunosí je.

Asistované nakupování probíhá tak, že přímo s klientkou procházím obchody a vybírám kousky, které si myslím, že by jí mohly slušet nebo klientka vybírá kousky a já radím, který by byl vhodnější. Pokud klientka nechce chodit po nákupech se mnou, je také možné, že kousky vyberu sama, klientka si je doma vyzkouší a vhodné si nechá, nevhodné vrátíme do obchodu.

Tato služba je samozřejmě vhodná i pro muže.

 Ceník:

Denní líčení 500 Kč

Večerní nebo slavnostní líčení 700 Kč

Poradenství/Konzultace – jak se nalíčit 600 Kč/hodina

Personal shopping – 500 Kč/hodina

Beauty Session – líčení pro kamarádky na svatbách/večírcích 600 Kč/hodina

Kontakt: Vendula Pěrušková 724 942 226