Kosmetické ošetření

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ PŘÍPRAVKY FIRMY IVEN COSMETICS OD 800 KČ

KOLAGENOVÁ KÚRA : 850 KČ

KOLAGENOVÁ KÚRA VČETNĚ ZAPRACOVÁNÍ HYDRATAČNÍHO, LIFTINGOVÉHO NEBO KOLAGENOVÉHO SÉRA: 950 KČ

KOLAGENOVÁ KÚRA S ALGINÁTOVOU MASKOU: 1100 KČ

 

Pracuji s přípravky firmy Iven Cosmetics, s firmou, která se jako první v Čechách specializuje na výrobu exkluzivních kosmetických přípravků, určených výhradně pro zdejší klimatické podmínky.

ŘADA BASIC LINE – díky svému složení pokožku optimálně zvláční, hydratuje a regeneruje do hloubky. Obnovuje pružnost a vitalitu pleti, zabraňuje nadměrné ztrátě vody. Odstraňuje pocit napětí. Vhodná pro suchou, normální a mastnou pleť.

ŘADA LUXURY LINE – obsahuje dva jedinečné produkty: Krém s výtažkem hadího jedu a Collagen speciál s elastinem. Krém s výtažkem hadího jedu je speciálně určen pro ochablou, vrásčitou a dehydrovanou pleť, která potřebuje okamžitý regenerační efekt. Collagen speciál s elastinem je určen pro náročnějšího spotřebitele. Kolagen přirozeně posiluje kolagenová vlákna a obsažený elastin zase vlákna elastinová.

COLLAGEN PRO SUCHOU, MASTNOU A COLLAGEN SPECIÁL PRO NORMÁLNÍ PLEŤ – za přítomnosti zvýšeného množství účinné látky kolagenu a kyseliny hyaluronové dochází k fantastickému liftingovému efektu a zpevnění pokožky. Přípravky jsou určeny pro typy pleti jevící známky únavy a ochablosti, čili pro pleť, která potřebuje dosáhnout opětovného zpevnění. Jsou nejúčinnější prevencí proti vzniku vrásek a zároveň první pomocí při jejich redukci.

Více na www.iven.cz

Základní kosmetické ošetření zahrnuje:

Vlivem kosmetického ošetření dochází k uvolnění svalů, zlepšení metabolismu kůže a látkové výměny, zpomalení stárnutí pleti, úpravě krevní a mízní cirkulace, zvýšení prokrvení a tonus, odstranění a předcházení tvorby akné.

Ceník jednotlivých ošetření:

Ošetření problematické pleti…600 Kč

Úprava obočí…100 Kč

Barvení obočí…80 Kč

Barvení obočí při kosmet. ošetření…70 Kč

Barvení řas…140 Kč

Barvení řas při kosmet. ošetření…100 Kč

Depilace horní ret…80 Kč

Depilace tváře…140 Kč

Depilace brada…100 Kč

Depilace celých nohou…600 Kč

Depilace stehen…300 Kč

Depilace lýtek…300 Kč

Depilace třísel…180 Kč

Depilace předloktí…180 Kč

Depilace celé ruce…280 Kč