Masáže

Pokud se cítíte unaveni, podrážděni, bolí vás “celý člověk” nebo jenom potřebujete na chvíli “vypnout”, nabízíme Vám uvolnění, relaxaci a zbavení se stresu díky blahodárným masážím. Naše masáže vám zároveň pomohou od bolestí krční páteře, šíje, zad i unavených nohou.

Ať už zvolíte jakýkoli druh masáže, který vám nabízíme, vaše tělo bude uvolněnější, aktivnější a dovolí vám dosáhnout vašich denních cílů s větším klidem a přehledem.

 

Relaxační masáž

Relaxační masáž přináší uvolnění a uklidnění při duševním a fyzickém vypětí. Blahodárně působí na celkovou kondici organismu, regeneruje pokožku a uvolňuje svaly, přivolává spánek, navozuje příjemnou náladu. Jedná se o masáž posilující regeneraci organismu. Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Masáže a relaxační zvláště přispívají k dobré náladě, většímu klidu, vitalitě i optimismu.

Cena: 690 Kč/60 min, 350 Kč/30 min

 

Reflexní masáž nohou

Na chodidle existuje množství bodů a plošek, které korespondují s jednotlivými orgány a částmi těla, a to cestou nervových propojení.  Mačkáním nebo hlazením těchto reflexních plošek můžeme cíleně léčit příslušný orgán nebo část těla: posilovat, pokud nedostatečně pracuje a potřebuje dodat energii, nebo naopak uklidnit, je-li ve stavu akutního zánětu nebo bolesti. Reflexní terapií lze výrazně ovlivnit činnost imunitního systému, lymfatického systému, látkové výměny, zmírnit či odstranit bolesti zad a krční páteře. Masáž chodidla a mačkání reflexních plošek příznivě ovlivňuje psychiku.

Cena: 690 Kč/60 min, 350 Kč/30 min

 

Masáž horkými lávovými kameny

Pod tímto názvem se skrývá ošetření těla horkými kameny, které mají schopnost udržet dlouho vysokou teplotu a odvádět z těla toxiny. Vyhlazené čedičové oblázky mají převážně zklidňující a hřejivé účinky. Kameny vás prohřejí a masírují. Nahřívají se ve speciální lázni. Na vašem těle vyvolávají příjemné a hřejivé pocity. Přikládají se přímo na tělo, aby se dostatečně prohřálo a zároveň s nimi krouživými a jemnými pohyby provádíme masáž. Masáž vás dovede k absolutní relaxaci a mnohdy ukolébá i k posilujícímu spánku. Uvolníte se díky teplu, které se postupně rozlévá po celém vašem těle. Necháte o sebe pečovat vláčnými masážními tahy vedenými ve spirále a v příjemných vlnách.

Cena: 900 Kč/60 min